Delawell

Jesteśmy polską firmą produkującą profesjonalne kosmetyki SPA i podologiczne, które sprzedajemy w Polsce i zagranicą pod marką DelaWell. Połączyliśmy pasję z doświadczeniem i solidną wiedzą o produkcji i składnikach kosmetycznych.
Od 11 lat znajdziecie Państwo w naszej ofercie specjalistyczne produkty do zabiegów pielęgnujących dłonie, stopy i ciało, a także kosmetyki naturalne do twarzy, ciała i włosów. Do produkcji stosujemy najwyższej jakości surowce, powstaję w ten sposób preparaty o unikalnych recepturach, które zapewnią osiągnięcie szybkiego efektu oraz przyjemne doznania podczas zabiegów.

Naszą wiedze udostępniamy również innym producentom, nasze receptury pod różnymi markami są dostępne w Polsce, ale przede wszystkim zagranicą w takich krajach jak Estonia, Rosja, Słowacja, Włochy, Niderlandia, Francja oraz Wielka Brytania. 

Nasze kosmetyki zdobywały medale na targach kosmetycznych. Wystawiamy się w Polsce i zagranicą m.in. kilkakrotnie na targach Cosmoprof w Bolonii.

Receptury
Najważniejsze dla nas są: jakość, bezpieczeństwo i skuteczność naszych produktów.

W naszym portfolio posiadamy ponad 50 specjalistycznych kosmetyków, w tym preparaty specjalistyczne dla skóry problematycznej oraz podologii.

Dysponujemy bazę ponad 300 autorskich receptur.

Nasze receptury oparte są na naturalnych olejach i masłach. Do produkcji nie używamy parabenów. Łącznie w naszych produktach znajdziecie Państwo ponad 20 naturalnych olejów i maseł oraz przeszło 30 substancji czynnych pochodzenia naturalnego. Co ważne surowce kupujemy od sprawdzonych dostawców z którymi współpracujemy od ponad 10 lat.

Udostępniamy nasze receptury dla sektora Private Label lub tworzymy receptury na wyłączność kontrahenta.

Delawell

Zabiegi Delawell
Dla naszych klientów stworzyliśmy unikatowe propozycje zabiegów na dłonie i stopy są to zabiegi typu SPA oraz podologiczne.
Opracowaliśmy kilkanaście propozycji rytuałów, które prezentujemy w postaci filmów oraz opisów. Znajdziecie je Państwo u nas na stronie w dziale PORADNIK URODY oraz na kanale Delawell na Youtube.
W formie opisów proponujemy również kilka zabiegów do wykonania w domu.

Dokonania i Rozwój
Kosmetyki Delawell są laureatami wielu nagród eksperckich:

  • Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.
  • Beauty Premium
  • Pieczęć Natury
  • Best Beauty Buys – Magazynu InStyle.

Produkcja kontraktowa
Produkujemy kosmetyki na zlecenie pod marką własną zleceniodawcy. Zaprojektujemy kosmetyk specjalnie dla Ciebie. W biznesie jesteśmy solidnym partnerem ponad wszystko cenimy rzetelność i uczciwość. Zostaliśmy nagrodzeni certyfikatem Rzetelna Firma Zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy do świata DELAWELL!