Delawell

Jesteśmy polską firmą produkującą profesjonalne kosmetyki SPA i podologiczne, które sprzedajemy w Polsce i zagranicą pod marką Delawell. Połączyliśmy pasję z doświadczeniem i solidną wiedzą o produkcji i składnikach kosmetycznych.
Od 9 lat znajdziecie Państwo w naszej ofercie specjalistyczne produkty do zabiegów pielęgnujących dłonie, stopy i ciało, a także kosmetyki naturalne do twarzy, ciała i włosów. Są to najwyższej jakości preparaty o unikalnych recepturach, które zapewnią osiągnięcie szybkiego efektu oraz przyjemne doznania klientów podczas zabiegów przeprowadzanych w salonie kosmetycznym, a także w zaciszu domowym.

Nasze kosmetyki sprzedajemy w Polsce i zagranicą. Można je kupić w hurtowniach i gabinetach kosmetycznych.

Bierzemy udział w targach kosmetycznych w Polsce i zagranicą (m.in. kilkakrotnie wystawialiśmy się na targach Cosmoprof w Bolonii – największych w Europie).

Receptury
Najważniejsze dla nas są: jakość, bezpieczeństwo i skuteczność naszych produktów.

W naszym portfolio posiadamy ponad 50 specjalistycznych kosmetyków, w tym preparaty specjalistyczne dla skóry problematycznej oraz podologii.

Nasze receptury oparte są na naturalnych olejach i masłach. Do produkcji nie używamy parabenów. Łącznie w naszych produktach znajdziecie Państwo ponad 20 naturalnych olejów i maseł oraz przeszło 30 substancji czynnych pochodzenia naturalnego.

Receptury Delawell to niezwykłe bogactwo składników aktywnych gwarantujące pomoc w pielęgnacji problemów skórnych oraz szybki efekt.

Delawell

Zabiegi Delawell
Dla naszych klientów stworzyliśmy unikatowe propozycje zabiegów na dłonie i stopy (są to zabiegi typu SPA oraz podologiczne) do stosowania w salonach kosmetycznych oraz ośrodkach SPA.
Opracowaliśmy kilkanaście propozycji rytuałów, które prezentujemy w postaci filmów oraz opisów. Znajdziecie je Państwo u nas na stronie w dziale PORADNIK URODY oraz na kanale Delawell na Youtube.
W formie opisów proponujemy również kilka zabiegów do wykonania w domu, najlepiej jako kontynuacja zabiegów gabinetowych.

Dokonania i Rozwój
Kosmetyki Delawell są laureatami wielu nagród eksperckich:

  • Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2011
  • Beauty Premium 2012
  • Pieczęć Natury 2012
  • Best Beauty Buys 2015 Magazynu InStyle.

Produkcja kontraktowa
Produkujemy kosmetyki na zlecenie pod marką własną zleceniodawcy. Zaprojektujemy kosmetyk specjalnie dla Ciebie. W biznesie jesteśmy solidnym partnerem ponad wszystko cenimy rzetelność i uczciwość. Zostaliśmy nagrodzeni certyfikatem Rzetelna Firma Zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy do świata DELAWELL!