Jesteśmy polską firmą produkującą profesjonalne kosmetyki SPA i podologiczne, które sprzedajemy w Polsce i zagranicą pod marką DelaWell. Połączyliśmy pasję z doświadczeniem i solidną wiedzą o produkcji i składnikach kosmetycznych.
Od 12 lat znajdziecie Państwo w naszej ofercie specjalistyczne produkty do zabiegów pielęgnujących dłonie, stopy i ciało, a także kosmetyki naturalne do twarzy, ciała i włosów. Do produkcji stosujemy najwyższej jakości surowce, powstaję w ten sposób preparaty o unikalnych recepturach, które zapewnią osiągnięcie szybkiego efektu oraz przyjemne doznania podczas zabiegów.

Naszą wiedze udostępniamy również innym producentom, nasze receptury pod różnymi markami są dostępne w Polsce, ale przede wszystkim zagranicą w takich krajach jak Estonia, Rosja, Słowacja, Włochy, Niderlandia, Francja oraz Wielka Brytania. 

Nasze kosmetyki zdobywały medale na targach kosmetycznych. Wystawiamy się w Polsce i zagranicą m.in. kilkakrotnie na targach Cosmoprof w Bolonii.

Receptury
Najważniejsze dla nas są: jakość, bezpieczeństwo i skuteczność naszych produktów.
W naszym portfolio posiadamy ponad 50 specjalistycznych kosmetyków, w tym preparaty specjalistyczne dla skóry problematycznej oraz podologii.

Dysponujemy bazę ponad 300 autorskich receptur.

Nasze receptury oparte są na naturalnych olejach i masłach. Do produkcji nie używamy parabenów. Łącznie w naszych produktach znajdziecie Państwo ponad 20 naturalnych olejów i maseł oraz przeszło 30 substancji czynnych pochodzenia naturalnego. Co ważne surowce kupujemy od sprawdzonych dostawców z którymi współpracujemy od ponad 10 lat.

Udostępniamy nasze receptury dla sektora Private Label lub tworzymy receptury na wyłączność kontrahenta.

 

Zabiegi Delawell
Dla naszych klientów stworzyliśmy unikatowe propozycje zabiegów na dłonie i stopy są to zabiegi typu SPA oraz podologiczne. Znajdziecie je Państwo u nas na stronie w dziale Poradnik urody oraz na kanale Delawell na YouTube.
W formie opisów proponujemy również kilka zabiegów do wykonania w domu

Dokonania i Rozwój
Kosmetyki Delawell są laureatami wielu nagród eksperckich:

  • Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.
  • Beauty Premium
  • Pieczęć Natury
  • Best Beauty Buys – Magazynu InStyle.

Produkcja kontraktowa
Produkujemy kosmetyki na zlecenie pod marką własną zleceniodawcy. Zaprojektujemy kosmetyk specjalnie dla Ciebie. W biznesie jesteśmy solidnym partnerem ponad wszystko cenimy rzetelność i uczciwość. Zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy do świata DELAWELL !